Av. Mustafa Taşhan, milletvekili aday adaylık başvurusunu yaptı

28 Nisan 2018 20:46
Av. Mustafa Taşhan, milletvekili aday adaylık başvurusunu yaptı

 2004-2014 Yılları arasında Türkoğlu Belediye Başkanlığı yapan Av. Mustafa Taşhan, milletvekili aday adaylık başvurusunu yaptı.

Yüzlerce Türkoğlulu vatandaşın toplandığı Türkoğlu AK Parti İlçe Başkanlığı binası önünden büyük bir konvoyla hareket eden Av. Mustafa Taşhan AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı binasında yapılan programla aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Programda konuşan Taşhan, “Türkoğlu ilçemiz her dönemde AK Partimize en büyük desteği vermiştir ve vermeye devam edecektir. Türkoğlulu vatandaşlarımızın bir beklentisi var, bu beklenti ise bu kez mutlaka Türkoğlu ilçesine bir vekil adaylığının verilmesidir. Bugün Mustafa Taşhan aday değil, Türkoğlu adaydır. İlçemizde bu coşku olduğu sürece bende inanıyorum ki, ilçemize bir vekil adayı verilecektir.” dedi.

“Gayret Bizden, Destek Sizden”

Türkoğlu İlçesinde halkın büyük teveccüh gösterdiği Av. Mustafa Taşhan kendilerinin her zaman sahalarda olduklarını belirterek, “Burası bizim evimizdir. Bizler evimize bundan önce nasıl sahip çıkmış isek bundan sonrada çıkacağız. İlçemize yapılan Ak Parti hizmetleri sadece bir ilçeyi ilgilendiren hizmetler değil. Organize sanayi, lojistik merkezi gibi dev hizmetler Kahramanmaraş’a ve Türkiye’ye hizmettir. Tabi ki bu hizmetler kendiliğinden gelmedi çabaya gayretle geldi. Bizler zaten sahalarda olacağız.

“Halk İstedi Aday Adayı Olduk”

Çok uzun yıllardır bu mücadelenin içerisinde bulunuyorum. Partimizde her türlü görevlerde bulundum. Türkoğlu ilçesinde Ak Parti kurucularındanım. 2004-2014 yılları arasında iki dönem üst üste Türkoğlu Belediye Başkanlığı görevini yürütüm. Belediye başkanlığı döneminde olduğu gibi halkımızın çok büyük teveccühü ve talepleri doğrultusunda görevde ise milletvekili olarak görevimi sürdürmek istiyorum. Bu konuda siz değerli kardeşlerimizin desteklerine ihtiyacım var. Gayret bizden, destek sizden, takdir rabbimdendir.

Uzun yıllardır siyasetin içerisindeyim. Ak Parti İlçe Kurucuları arasında yer almam, iki dönem üst üste belediye başkanlığı yapmam, yirmi beş yıllık hukuk tecrübemizle yerelde halkımıza hizmet etme fırsatı bulduk. Halkımıza hizmetimizi TBMM çatısı altında etkin olarak da sürdürmek istiyoruz.” Şeklinde konuştu.

Etiketler: Av. Mustafa Taşhan, milletvekili aday adaylık başvurusunu yaptı

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Mrk46i

29 Nisan 2018 15:08
Hayırlı osun