Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2017 ©  www.haberma.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haberma.com’a aittir. haberma.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar haberma.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.haberma.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. haberma.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the haberma.com. However, sometimes the haberma.com uses third parties to process your information. haberma.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the haberma.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the haberma.com  we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the haberma.com and its services. When you use haberma.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the haberma.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

[Haberma]‘ya haber yollamak için:
[ HABERMA ] ‘da  yer almasını istediğiniz bültenlerinizi ve duyurularınızı haber@haberma.com’a gönderebilirsiniz.
*Gönderilen Haberleriniz için dikkat edilmesi gerekenler
*Nitelikli görsel ve logo basın bültenlerine eşlik etmelidir.
-Her haber için etiketlenecek kelimeleri vermeniz, haberinizin daha fazla kategoride yer almasını, aramalarda ön sıralarda bulunmasını sağlayacaktır. Etiketlerde yer almasını isteyeceğiniz marka, ürün adı, ürün çeşidi, haber konusunu, ürünün sektörü ve alt sektörünü, haberi ilişkilendireceğiniz kişi ve kurumları mutlaka belirtiniz.
-Göndermiş olduğunuz duyurular ve bültenler site editörümüzün onayını takiben yayına alınırlar. Bu nedenle bülteniniz ve duyurunuzun yayına girmesi zaman alabilir.
Haber İçin: [ haber@haberma.com ]
Reklam İçin: [ reklam@haberma.com ]