Hasırcıoğlu 5. Şubesini Koray Avcı İle Açıyor

Son Güncelleme : 29 Eylül 2018 17:09

Kahramanmaraş’ta 22 yıldır alış veriş sektöründe kaliteli hizmetiyle müşterilerin tercih ettiği Hasırcıoğlu AVM, 5. Şubesini Koray Avcı konseriyle taçlandırarak Boğaziçi Mahallesi Tekerek’te açıyor.

Binlerce ürün ile müşterilerine geniş bir alış veriş yelpazesi sunan Hasırcıoğlu AVM, kaliteli hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti önceliğiyle her geçen gün büyümeye devam ediyor. 1996 yılından beri sektördeki hizmetini sürdüren Hasırcıoğlu, yılların tecrübesi ve gelişen teknolojiye uyumu ile en çok tercih edilen AVM olarak dikkat çekiyor.

4 Şubesi bulunan Hasırcıoğlu AVM , 5. Şubesini ise Boğaziçi Mahallesi Tekerek yolunda açıyor. 29 Eylül 2018 Cumartesi saat 17:00’da başlayacak açılış programı aynı gün saat 19:00’da Türkiye’nin ünlü sesi Koray Avcı konseri ile devam edecek.

Heyecan veren yenilikleri müşterilerle buluşturmaya devam eden Hasırcıoğlu AVM yetkilileri, 29 Eylül 2018 Cumartesi saat 17:00’da Boğaziçi Mahallesi 95001 Sokak Malik Ejder Sitesi A Blok altındaki açılış programına tüm Kahramanmaraşlıları davet etti.

 

Etiketler: Hasırcıoğlu 5. Şubesini Koray Avcı İle Açıyor, Kahramanmaraş, Hasırcıoğlu AVM

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle