KMTSO Meclis ve Meslek Komiteleri seçimleri geçici sonuçları

Son Güncelleme : 14 Nisan 2018 20:04
KMTSO Meclis ve Meslek Komiteleri seçimleri geçici sonuçları

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nda (KMTSO), Meslek Komitesi ve Meclis Üyelikleri seçimi sona erdi.

KMTSO hizmet binasında gerçekleştirilen seçimde, 3645üye 2018-2022 yıllarında Kahramanmaraş iş dünyasına yön verecek kadroyu seçmek için sandık başına gitti.

14 Nisan Cumartesi saat 08.00’de başlayan seçimde KMTSO üyeleri, 29 meslek grubunda 163 Meslek Komitesi üyesini ve 67 Meclis üyesini seçti.

Meclis Başkanı M. Hanefi Öksüz, ‘Dokuma ve Boya Kasar Sanayi’meslek komitesinden, Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun ‘Enerji’ meslek komitesinden oyunu kullandı.

KMTSO Başkanı Serdar Zabun, seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dileyerek “Şehrimiz ve iş dünyamızın kalkınması için çalışarak uzun ve yorucu bir döneminihayetlendirdik. Bugün burada demokrasinin en güzel örneklerinden birisini sergileyerek seçimlerimizi tamamladık. Eski Meslek Komitesi ve Meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Göreve gelen yeni sanayici ve tüccar arkadaşlarla birlikte Kahramanmaraş’adaha fazla hizmet etmeye, yeni bir vizyonla şehrimiz için daha çok koşmaya devam edeceğiz.’’ dedi.

KMTSO Meclis Başkanı M. Hanefi Öksüz,seçimlerin Kahramanmaraş iş dünyası için hayırlı olması temennisinde bulundu. Öksüz, Kahramanmaraş’ın sanayileşmede çok önemli bir mesafe kat etmiş olduğunu belirterek, Kahraman şehrimiz bugün dev üretim tesisleriyle, dünya çapında markaları ve 150 bin mevcutlu istihdam ordusuyla, ekonomide istiklal mücadelesi vermiştir. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası yeni ve dinamik kadrosuyla çıtayı daha yukarıya taşıyacaktır. Seçimlerin kentimize ve iş dünyamıza hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

KMTSOMeclis ve Meslek Komiteleri seçimleri geçici sonuçları şu şekilde oluştu:

Etiketler: KMTSO Meclis ve Meslek Komiteleri seçimleri geçici sonuçları

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle