KSÜ Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğüne Dr. Çelik Atandı

20 Nisan 2018 16:14
KSÜ Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğüne Dr. Çelik Atandı

Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğüne Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Edip Çelik Atandı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğüne Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünden Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Edip Çelik Atandı

KSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Zekeriya Pak’ın katılımlarıyla Yabancı Diller Yüksekokulunda gerçekleştirilen törenle Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Kurt müdürlük görevini Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Edip Çelik’e devretti.

Devir-teslim töreninde konuşan Rektör Yardımcısı Pak, Yabancı Diller Yüksekokuluna sunduğu hizmetler dolayısıyla Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Kurt’a teşekkür etti. İdari görevleri bayrak yarışına benzeten Prof. Dr. Zekeriya Pak, “İdari görevler geçicidir.Akademisyenler olarak bizlerin asıl vazifeleri bilimsel çalışmalar yürütmektir. Yüksekokulumuzun bugüne gelmesinde görev alan bütün hocalarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum. İnşallah Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Edip Çelik hocamız da görev süresi boyunca aldığı bayrağı daha ileri noktalara taşıyacaktır. Asıl olan üniversitemizdir. Asıl olan devlettir. Bizlere düşen bu görevlerde bulunduğumuz süre içinde elimizden gelen çabayı göstermektir.” diye konuştu.

Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Edip Çelik, kendisini bu göreve layık gören Rektör Prof. Dr. Niyazi Can’a teşekkürlerini sundu. Çelik, Yüksekokulunun başarı çıtasını daha yukarı noktalara taşımak için gayret göstereceklerini söyledi.

 

 

Etiketler: KSÜ Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğüne Dr. Çelik Atandı

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle