VATAN, ANALARIN GÖZ YAŞIDIR

Son Güncelleme : 27.02.2018 13:02

Anaların gözyaşlarının damladığı yere hain emeller mekan kuramaz.   Toprakların vatan olması kolay değildir. Anadolu kolayına vatan olmadı. Türkler kadar  vatana zor sahip olan bir millet yoktur desek abartılı olmaz.

  Tarihin tüm safhalarında  sahip olduğumuz topraklarda ihanet ile  karşılaştık.

   İçimizde beslediğimiz ,her türlü imkanı ,makamı ,maddi ve manevi  fırsatları verdiğimiz insanlar başka devletlerle işbirliği yaparak bu devlete ihanet etti.

     Millet-i Sadıka diye baş tacı ettiğimiz  Ermenilerin  yabancı devletlerle işbirliğine giderek on binlerce Müslüman Türk insanını öldürmelerinin acılarını halen silemiyoruz.

    Sofrasına oturduğu insanın namusuna el uzattılar. Bayrağına hakaret ettiler. Dinimiz ile alay ettiler. Biz kendilerine kendi inançlarını yaşamaları için ibadethane açtığımız halde onlar bizim camilerimiz bombaladılar. Kuranımız ayakları altına aldılar. Kundak da ki çocukları katlettiler. hamile kadınların karınlarındaki cenini alıp süngülerine taktılar. Öylesine cani davrandılar ki gökte melekler bile ağladı.

    Bin yıldan beri beraberce aynı millet olarak yaşadığımız kendilerine  Kürt diye nitelendiren  bir kavim bu devlete ihanet etti. Ama gerçek Kürt olanlar vefa gösterdi krıpto Kürtlerin oyunlarına gelmedi.

    Tüm bunlar Müslüman  Türklere  ihanet merkezleri tarafından kurulan oyunların tezahürüdür.

   Fakat Türkler her türlü ihanete rağmen vatan topraklarını savunmuş.  Anadolu da Türk bayrağını dalgalandırmıştır. Çünkü bu topraklara anaların göz yaşları damlamıştır. Anaların gözyaşlarının damladığı yere hain emeller mekan kuramaz.

   Biz bu toprakları kolayına elde etmedik. Bu toprakların her karışı şehit kanları ile sulanmıştır. Ayrıca  O şehitlerin analarının göz yaşları damlamıştır.

   Düşman oyununa devam ediyor. Dün yaptıkları planları uygulamaya devam ediyorlar. Şimdide ABD  dünyanın her tarafından topladığı çapulcuları  DEAŞ,PYD,PKK  gibi örgütler kurup,onlara üç beş kuruş yemlik verip, Türklerin vatan topraklarına saldırtmaktadır.

   Bizim güçlü olmak zorunluluğumuz var. Oyunlara dikkat etmeliyiz. Bu toprakları kolayına elde etmedik. Bin yıldan fazla zamandan beri bu topraklarda olmadık ihanetlere ,cinayetlere,katliamlara ,tecavüzlere ve hırsızlıklara maruz kaldık. Artık buna müsaade edemeyiz. Bu gün bu oyunların arkasındaki ABD ye hak ettiği cezayı vermeliyiz. Ne geziyor bizim sınırlarımızda. Bunun hesabı sorulmalı.

    ANALARIN GÖZ YAŞI,ŞEHİTLERİMİZİN KANLARI İLE SULANAN BU TOPRAKLARDA ARTIK  KİMSEYE TAVİZ VERİLMEMELİDİR.