MHP’li Mustafa Pehlivan’dan Ramazan mesajı

Son Güncelleme : 15 Mayıs 2018 12:05
MHP’li Mustafa Pehlivan’dan Ramazan mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı Mustafa Pehlivan, Ramazan ayının Türk-İslam aleminde dirilişe vesile olmasını diledi.

Pehlivan, “Bu kutlu ayda iç muhasebe yapmalı, kendimizi ve çevremizi samimiyetle gözden geçirmeli, vicdan mizanını kontrol etmeliyiz. Kırılan gönülleri onarmak, kararan yürekleri aydınlatmak için rahmet dolu gün ve anlar bizi bekliyor. Elimiz, dilimiz, gönlümüz ve gözümüzle oruç tutacağız; sözümüz, niyetimiz, aklımız ve hayallerimizle de oruçlu olacağız. Bu kutlu ayda iftar sofralarında sadece ekmeğimizi, suyumuzu değil; sevgimizi, içtenliğimizi ve kardeşliğimizi de paylaşmaya devam edeceğiz.” dedi.

İsrail’in Filistin’de mübarek Ramazan ayı öncesi başlattığı ve devam ettiği soykırım için ise Pehlivan, “Filistin’de yaşanan katliamın hesabı Siyonist İsrail’den mutlaka sorulmalı. Her mübarek günde farklı bir acı ve gözyaşı içine giren İslam coğrafyası mutlaka bir araya gelmeli ve tek vücut olmalı. Ramazan Ayı inşallah Türk-İslam aleminin dirilişine vesile olur.’’ diyerek duygularını dile getirdi.  

Etiketler: MHP’li Mustafa Pehlivan’dan Ramazan mesajı, Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı, Mustafa Pehlivan

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle