Onikişubat Belediyesinden Kirli Propagandalara Cevap

28 Ağustos 2017 17:23
Onikişubat Belediyesinden Kirli Propagandalara Cevap

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi tarafından sosyal medya üzerinden yapılan kirli propagandalara karşı bir basın bildirisi yayınlandı.

Yapılan yazılı açıklama da ''Onikişubat Belediyemizin başarılarını hazmedemeyenler, bu başarıya ulaşamayacaklarını anlayınca, açtıkları onlarca sahte hesaplarla Belediyemize iftira kampanyası başlatmışlardır. '' denildi. 

''Son zamanlarda, açılan sahte hesaplar ile sosyal medya üzerinden geçmişte Sayın Bakanlarımızı, Onikişubat Belediyemizi, dolayısıyla Akpartimizi kamuoyu nezdinde yıpratmak amacıyla, yalan ve iftiralarla dolu paylaşımlar yapılmaktadır. 

Bu kirli yayınlar dolayısı ile bu basın açıklamasını yapma zarureti doğmuştur.

Kahramanmaraş’ımızın önünü kesmek, yapılan büyük hizmetleri akamete uğratmak, bu hizmetleri yapanların şevkini kırmak amacı ile,sosyal medyada üretilen sahte hesaplar üzerinden yapılan bu kirli paylaşımlar,  elbette hizmet etme şevkimizi kırmadığı gibi, bizleri de korkutmamaktadır.

Kahramanmaraş’ımızın gelişmesinde, büyümesinde, sanayileşmesinde, imar edilmesinde, insanlarımızın aş ve ekmeğine katkısı olmayan bu kirli eller bilmeliler ki; Kahramanmaraş’ımız için gecesini gündüzüne katarak hizmet eden bizleri, korkutamayacak, sindiremeyecektir. Aksine Kahramanmaraş’ımız için daha bir şevkle, aşkla ve sevdayla çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Daha öncede Sayın Bakanlarımızıda hedef alan bu kirli mahfiller, iftira ve yalanlarını,  şimdi de Ak Partili ve MHP’ li Meclis Üyelerimiz, Ak Parti Teşkilatımız ile ağırlıklı olarak ta Onikişubat Belediyemiz üzerinde yoğunlaştırmışlardır.

Onikişubat Belediyemizin başarılarını hazmedemeyenler, bu başarıya ulaşamayacaklarını anlayınca, açtıkları onlarca sahte hesaplarla Belediyemize iftira kampanyası başlatmışlardır. Ama Onikişubat’lı kardeşlerimiz bunları iyi değerlendireceklerdir.

Çünkü,Onikişubat Belediyemiz ki; tüm belde ve köylerden dönüşen 82 Mahalle ile Merkezde bulunan 53 Mahallemizin yol sorunlarını 3.5 senede çözmüştür.(7.500.000 m2 Kilit Parke, 3.000.000 m2 Asfalt)

6360 Sayılı Kanun ile Kurulan Belediyeler içerisinde, ilk konut projesini yapan, ilk belediye hizmet binasını inşa eden belediyedir.

Kahramanmaraş’ ta ilk defa 5 kapalı pazar yeriniyapan, 5 beldeden dönüşen mahalleye yurtları ile beraber okul yapan ve 3 okulu da yurtları ile birlikte ihale eden, kent merkezinde 3 gençlik merkezini bitiren ve 7 tanesini de ihale eden, yine kent merkezinde 3 Kapalı Yüzme havuzunu bitirip 8 tanesini ihale eden, kapalı spor salonu yapan belediyedir.

Onikişubat Belediyemiz Türkiye’ de ilk defa köy ve beldelerden dönüşen 62 Mahallede Bilgi Kültür Evleri yaparak hizmete sunan, kent merkezinde sitelerin % 80 ine fitnes aletleri koyan, tüm köylerden dönüşen mahallelerde ve kent merkezinde 42 ayda 200 park yapabilen belediyedir.

Yine Onikişubat Belediyemiz, Türkiye’nin içerisinde yürüyüş yolu, model uçak pisti, model araba pisti, kafesi, fitnes merkezleri ile en kapsamlı bisiklet yolunu yapan belediyedir.

Dünyanın bu alanda en önemli firması ile Avrupa’ nın en büyük yekpare havuzunun (Yapay Lagün)yapım sözleşmesini yapan tek Belediyedir.

Onikişubat Belediyemiz, Türkiye’ nin en büyük eğitim ve kültür projelerinden olan Kahramanmaraş Bilgi ile Buluşuyor projesi ile,1.000.000 kitap dağıtımı ve sonrasında ölçme değerlendirme programını hayata geçiren yapan tek belediyedir.

                Bir basın bildirisine sığmayacak daha nice alt yapı yatırımları, kültür yatırımları, eğitim yatırımları ve sosyal yatırımlar….

                Elbette Türkiye’ ninhizmet sunumu ve toplumumuzun her kesimine ulaşması sonucunda da seçimlerde karşılığını alan en iyi belediyesinin bu hizmetleri, hayatları boyunca emek harcamadan, makam sahibi olmuş, bunları başkalarına iftira atarak sağlamış,kirli elleri rahatsız etmiş ve bu hizmetleri yapmak için gecesini gündüzüne katan hizmet sevdalılarına karşı iftira, çamur atma yoluyla yine adam yeme alışkanlıklarını depreştirmiştir. Ancak o devirler artık geçmiş ve milletimiz bu kirli ellerin, bu tezgâhlarını çok iyi bilmektedir.

                Hukuk ölçüsü içinde, sosyal medyadaonlarcasahte hesaplarlayalan, iftira dolu yayınları yapan bu kirli eller, mutlaka açığa çıkartılacak vebir yafta gibi pis suratlarına çarpılacaktır. Ömürleri boyunca bu yafta, pis suratlarında kalacaktır.

                Onikişubat Belediyemiz her yıl Sayıştay denetçileri tarafından denetlenmekte ve hesapları ibra edilmektedir. Kaldı ki elinde bilgi belgesi olan herkesle değerlendirmeye de açıktır.

                Daha fazla hizmet üretmek gayreti ile, yaptığımız tesisleri açmak için bile zamanımızın olmadığı bir dönemde, bu kirli saldırılara,  kendi yöntemleri ile cevap vermek bizlere yakışmaz. Bu çirkin saldırılar, bizi hizmet etme şevkimizden alıkoymayacak ve dönemimizin sonunda Onikişubat Belediyemizsağlıklı imar planı odaklı ve 94 yıllık Cumhuriyet tarihinde yapılandan daha fazla hizmetleri 3,5 yıl gibi kısa sürede gerçekleştiren, daha fazla sosyal tesise, daha fazla kültürel tesise, daha fazla sportif tesise, daha fazla park-bahçe ve daha fazla eğitim tesisine mutlaka kavuşturulacaktır. Kısacası söz verdiğimiz gibi “Model ve Modern” bir ilçeolarak“Yaşanabilir Kentler Sıralamasında” en önde yerini alacaktır.

                Kamuoyumuza saygıyla duyurulur.''

 

Etiketler: Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi, Kirli Propaganda

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (2)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Gönüldaş

07 Eylül 2017 02:27
Siz bünyenizdeki fetöcuları temizleyin önce!!! Belgelerle çıkarsak karşınıza susarsınız!!! Ha Yok diyorsanız ulaşın bana size vereyim belgeleri!!! Kimlerin kolladığınıda

Alaaddin

28 Ağustos 2017 20:25
Adam sana 3.5 yilda ne yaptin dememis ki. Şu şunu çaldı bu bunu yapti demiş. Sacma sapan yazı yazmışsınız. Yok çalmadık çırpmadık diyemiyorsunuz. Yol nerde var? Her yer köstebek yuvası gibi. Her arabaya binmeme sizlere lanet ediyorum. ALLAH belanizi versin. Çaldığınız yeter artık birazda hizmet edin

yusuf yurttaer

29 Ağustos 2017 01:21
Karalama icinde bulunanlari okudum burda bir gercek var okudugumda 2 yuzluluklerinden kimlerin oldugunu anladim.Isten atilan fetocularin saldirisindan baskasi degil hemde baskani iyi bilen yakinindaki kisiler fazla is yapmayan dairede dedikodu kazanini durmadan karistiran biri birde emperyalist gibi kapitalist gibi solcu soylemler kullanarak hedef sasirtmaya calismis bunkar vallah billah fetocudur fetocu yazinizda bunu ifsa etmeliydiniz sizlere kolay gelsin

SAMİ ASLANTÜRK

29 Ağustos 2017 00:09
** ÜRÜR KERVAN YÜRÜR.YALNIZ BU HAİNLİĞİ YAPANIN TANIDIK VE SİZLERE YAKIN BİRİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.(HEDEF 2019 ?)

Ahmet ALAK

28 Ağustos 2017 22:46
Hiç bir iddiaya inanmıyorum. İllaki yanlışlar olabilir. Unutmayalım "ÇALIŞAN HATA YAPAR" Belediyemizden memnunuz basın açıklamasına yapılanları sığdıramamış bile.

nail kebabci

28 Ağustos 2017 22:29
meyve veren ağaç taşlanir işimize bakalım

ÇOKRAN Mahallesi Muhtarı Ramazan Oğulluk

28 Ağustos 2017 19:55
içi doldurularak yapılan bu çirkin iftiraları şiddetle lanetliyorum .Rabbim Belediye Başkanımız syn Hanefi Bey i kem ğözlerden bu yapılan Çirkin iftiralardan korusun.Yapılan hizmetler ortada Onikişubat metropol bir ilçe 136 mahalle muhtarina anket yapsınlar bir tane muhtar kardeşim memnun deyilim demez çünkü hizmetin en iyisini Onikişubat Belediyesi yapıyor.iftira nifak yapanlar buyursun önce muhtarlarla bir anket yapsın ta a istanbullar dan kapalı kapılar arkasından iftira etmesinler... ayrıca tavsiyem dir hiç bir belediye personeli kendini dev aynasında ğörmesin yorulan ve yapamayan diyoloksuz kalan kenara çekilsin .selam ve duayla.

sinan

02 Eylül 2017 00:37
bnde karaliyorum dolmuslri kaldrdiniz otobus vrdiniz eskiden yolcu almak icin durak harici harici dururlardi simdi ise tinlamiyolr belediyeden aliyoz diye o ytmezmis gibi 3 binslik krt cikartiniz yetmemis gibi sanayi 7 numara kaldrdoniz bide in bin yaptiniz olan olmauan vrmi parasi dediniz yok millet sizi kiniyolar bn bile bidaha asla sizn gibilere oy vermicm

Zafer Karagöz

29 Ağustos 2017 07:32
Başkanlarımız aslangibi insanlar ve coğrağyayı tanımayanlar özellikle bertiz bölğesini bilmeyenler oralardan örnek gösterim belediyelerimizi yaptığı işlerden dolayı küçümsemektedirler ve bizim ve bizim k MARAŞ belediyelerimiz hiçbirzaman bu zorlukların arkasına sığınmayarak şehrimizi muntazam bir şehir haline getirmeye gayret gösteriyorlar böyle ezbere ve karalama politikası yapmak ancak ve ancak dış güçlere hizmet etmiş halande onların bayrağını taşıyanlar yapar (not: öncelikle bir şehri tanımak ve arada başarılı olmak istiyorsanız coğrafyasını çok iyi analiz etmeniz gerekiyor boş boş konuşmayın