Sevenleri Pehlivan’ı Milletvekili Olarak Görmek İstiyor

Son Güncelleme : 07 Mayıs 2018 10:05
Sevenleri Pehlivan’ı Milletvekili Olarak Görmek İstiyor

Kahramanmaraş’ın sevilen ve saygı duyulan isimlerinden Mikrokredi Bölge Müdürü Mustafa Pehlivan’ı sevenleri milletvekili olarak görmek istiyor.

24 Haziranda yapılacak seçimler için Kahramanmaraş’ta aday adayları isimleri konuşulmaya başlandı. Cumhurbaşkanının 24 Haziranda seçimlerin yapılacağını açıklamasının hemen ardından sosyal medyada pek çok isim aday adaylığını açıklarken sevenleri tarafından Milliyetçi Hareket Partisi için genç yaşına rağmen uzun zamandır ülkücü hareket içerisinde yer alan Mustafa Pehlivan’ın Aday adaylığı konuşulmaya başlandı.

Mustafa Pehlivan’ın ismi, İYİ Parti’ye geçişlerin yaşandığı süreçte MHP içinde kalarak birlik ve beraberlik içinde verdiği mücadele ile gündeme gelmişti. Ülkücü camiaya yıllarca hizmet etmiş olan Ailesinin de vermiş olduğu destekle aday adaylığını açıklaması bekleniyor.


Kahramanmaraş’ın hizmetlerine devam eden Pehlivan genç yaşında gönlüne nakış, nakış işlenen Ülkücü Hareketin her sahasında görevlerde bulunmasıyla ve Ülkücü bir aileden gelmesiyle ön plana çıkıyor.


Mustafa Pehlivan ise arkadaşlarına verdiği cevaplarla görev tevdi edildiği takdirde sevenlerimizin de desteğiyle önümüzdeki günlerde MHP’den Milletvekili Aday adaylığı için resmi başvuru yapacağını yakın çevresiyle paylaştığı bilgisine ulaşıldı.

Sosyal Medyada yapılan yorumlardan bazıları şu şekilde:

Necmettin Polat: Genel Başkanımız Devlet Beye selam olsun Kahramanmaraş 1. Sıra Mustafa Pehlivanın Olsun Kahramanmaraş çalışmayı ,dinamikliği,hizmeti görsün.

Yunus Emre Türkmen: Kahramanmaraş' ımızın kalkınması ve hak ettiği değeri görmesi adına inşallah şahsınıza bir teklif sunulur reis. Sizi hak ettiğiniz makamlarda görmek isteriz

Hayati Sema Soy: Komutanım poz verdiğine göre Adaylık açıklaman yakın Her daim arkandayız bilesin

Mehmet Ceyhan: Adayımız pehlivanlar pehlivanı Mustafa PEHLİVAN

 

MHP’de Mustafa Pehlivan Artısı İlgili haber için tıklayın.

MHP’de Mustafa Pehlivan Artısı

Etiketler: Sevenleri Pehlivan’ı Milletvekili Olarak Görmek İstiyor

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ökkeş ekberoğlu

20 Nisan 2018 19:11
K.maraşa böyle bir milletvekili yakışır k.maraş için mustafa pehlivan şans