Sosyete Pazarı Mikrokredi Kullanan Bayanlara Tahsis Edildi

Son Güncelleme : 29 Mart 2018 19:03
Sosyete Pazarı Mikrokredi Kullanan Bayanlara Tahsis Edildi

TGMP Böge Müdürü Mustafa Pehlivan ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde gerçekleştirilen proje kapsamında sosyete pazarı Çarşamba ve Perşembe günleri mikrokredi kullanan bayanlar için açık kalacak.

Kurulduğu günden bugüne hızla büyüyen ve aile ekonomisine büyük katkılar sağlayan Mikrokredi, Kahramanmaraş’ta da yaklaşık 4 bin üyesiyle Aile ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

Mikrokredi kullanan kadınların en büyük sorunu el emeği ile ürettiği ürünlerini pazarlayacak bir yerlerinin olmayışı. TGMP Böge Müdürü Mustafa Pehlivan ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde gerçekleştirilen proje kapsamında bu sorun artık çözüme kavuştu. Sosyete Pazarı Mikrokredili bayanlar için Çarşamba ve Perşembe günleri açık kalacak. 

5 Nisan 2018 Perşembe günü saat 14.00’te açılacak olan ve sonrasında her hafta Çarşamba ve Perşembe günleri açık kalacak olan sosyete pazaryeri açılışına Kahramanmaraş halkı TGMP Böge Müdürü Mustafa Pehlivan tarafından davet edildi. 

“ÜRETEN KADIN, ÜRETEN KAHRAMANMARAŞ”

Kadın üretsin kazansın ki aile daha da mutlu olsun sloganı ile yola çıktıklarını belirten TGMP Böge Müdürü Pehlivan: “Üreten kadınlarımız, Üreten Kahramanmaraş, Yoksulluğun olmadığı Türkiye için kadınlarımız üretiyor.Mikrokredi kullanan kadınlarımız artık ürünlerini Sosyete Pazaryerinde satabilecekler. 5 Nisan Perşembe günü saat 14.00’te açılışımız olacak. Projenin gerçekleşmesinde bizlerden desteğini esirgemeyen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatih Mehmet Erkoç Beye teşekkürlerimizi iletiyoruz. Pazarımız 5 Nisan itibari ile her Çarşamba ve Perşembe açık olacak. Tüm hemşerilerimizi bekliyoruz” dedi.

Etiketler: Sosyete Pazarı Mikrokredi Kullanan Bayanlara Tahsis Edildi

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle